הפינה של אקוסאפ

תכירו את שיתוף הפעולה הכי ירוק בטבע: סאני סייד אפ וחברת אקוסאפ

האתר סאני סייד אפ הושק בעיצומו של הסגר הראשון אחרי עבודת מחקר ותכנון לא קצרה. עם הקורונה היה נראה שחוסר הוודאות העצומה תאיים על עצם קיומו, אולם אחד הדברים היפים שצמחו מהתקופה הוא הרצון של אנשים להכיר את הארץ, ובמיוחד את המקומות הקטנים והמיוחדים. אלו שכשהם נוסעים לחו"ל הם מחפשים כמותם. חוות ייחודיות, יקבים יפהפיים, מאפיות מחוץ לעיר, מגבנות ועוד.

תהליך נוסף שהחל במקביל הוא ההכרה בחשיבות המגדלים והאוכל אותו אנו צורכים, עת חלה עליה עצומה בהזמנת סלי ירקות הביתה. ההיכרות עם החקלאי, כיצד הוא מגדל את הירקות, היכן ומיהו, עומדים בבסיס התוכן של סאני סייד אפ.

מכאן, שיתוף הפעולה עם חברת אקוסאפ, אשר דוגלת בערכים ותפיסות אלו, היה טבעי ביותר, כאשר החברה מקדמת את השמירה על הבריאות תוך חיבור לטבע והבנה שהאדם והמקום שלובים אחד בשני.

חברת אקוסאפ הוקמה מתוך חזון להוביל שינוי בשוק תוספי התזונה והוויטמינים באמצעות שימת דגש על סטנדרט איכות גבוה ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות, תוך שימוש בחומרי גלם טבעיים, ללא חומרים משמרים וללא ממתיקים מלאכותיים.

מעבר לחדשנות ואיכות, חרתה על דגלה אקוסאפ את ערך הקיימות. הדבר מתבטא, בין היתר, בשימוש בבקבוקי זכוכית ובאריזות מתכלות וידידותיות לסביבה, בתיקי בד רב פעמים לשילוח המוצרים ואף זכתה ב"תו הירוק לעסקים" של עיריית תל אביב כארגון שמקפיד על שמירה על כל התנאים האקולוגיים הנדרשים לשם כך.

כידוע, אחריות סביבתית, איכות, סקרנות, טבע, תרומה לקהילה ועשיית טוב הם הערכים עליהם מושתתת סאני סייד אפ הבאים לידי ביטוי באמצעות הבאת הסיפור האישי של כל מקום לקדמת הבמה וסקירת מומחיות המשק, זאת כמובן מבלי להתפשר על איכות התוצר.

החיבור אותו יוצרת סאני סייד אפ בין הקהל לבין חקלאים ויצרני בוטיק מקומיים מפיק חוויות משמעותיות ואישיות המטפחות קשר אמיתי המבטיח חזרה ומפגש נוסף.

התשוקה לחקור, לגלות, להכיר חוות, משקים, חקלאים, יצרני בוטיק, ומעל הכל אנשים הביאה להכרה בהבדלים הקיימים באופן גידול המוצר אותו אנחנו צורכים ובמי שמגדל אותו.

הביקור במשקים וחוות חקלאיות יוצר ערך מוסף, מאפשר קנייה ישירה וצריכת מזון בריא יותר החוסכת חומרי אריזה ושינוע ותורמת בכך לשימור הסביבה.

מתוך אהבה ותשוקה אמיתית לקיימות, אקולוגיה, שמירה על כדור הארץ ורצון לקדם עסקים מקומיים, נולד החיבור בין שתי החברות.