יריד / מצית / הדמיון
קפה הצבי

אקלקטיות נבונה מאפיינת את עיצוב בית הקפה הצבי המצוי במתחם אורוות האומנים בפרדס חנה. תשומת הלב לחפצים, לאיורים הקטנים ולרצפה, ניכרת, והישיבה נעימה ביותר. כדאי להזמין את הכריך הפתוח, יחס מוצלח בין טופינג, ממרח ולחם (בהשוואה לכריך רגיל). אם באים ביום שישי, ניתן להזמין את הכריך הפתוח רק בלחם ללא גלוטן – תזמינו! לא תצטערו.

קפה הצבי המעוצב והיפה במתחם אורוות האומנים בפרדס חנה
אורוות האומנים

אפילו בכביש המקביל, במבט ראשון, המקום נראה משהו בין עזובה לבין נגריה ישנה, אולי מוסכים. רק כשמתקרבים מבינים. פלא. אין עוד אחד כזה בארץ. כל כך מיוחד. סטודיו קטנים של אמנים ויוצרים מקומיים, מרכז סדנאות, בית קפה ועוד. השראה.

אורוות האומנים פרדס חנה
נוני ופורטונה

הכניסה לנוני ופורטונה כמוה כמו מסע אחורה בזמן. בגדי יד שניה, מדפים עמוסי צעצועים של פעם, כלי מטבח, וגם יצירה ופאזלים חדשים לגמרי אבל תואמים את הרוח. כדאי לשבת לתה, להתבונן סביב, ואם בא – לקנות גם משהו משמח הביתה.

חנות יד שניה ובית הקפה
חנהל'ה - בית של לחם

באחת הסימטאות, מבנה משופץ ונאה בצבעי שחור לבן. בחוץ מרפסת קטנה ובפנים מבחר מרשים של לחמים. השירות אדיב ומסביר פנים. ניסינו שני סוגים: לחמניות הכוסמין ולחמניות מקמח מלא. אפשר לשבת לקפה או לקחת הביתה/להמשך היום בטיול או בפיקניק.

המזווה

שתי מעדניות צמודות אך נפרדות לבשרים ושרקוטרי ולגבינות. המקומות בוהקים מניקיון והמגוון המוצע – מסחרר. אפשר לשבת לאכול במקום ו/או לקחת הביתה/ לפיקניק.

המזווה, מעדנייה בפרדס חנה
קפה הצבי המעוצב והיפה במתחם אורוות האומנים בפרדס חנה
אורוות האומנים פרדס חנה
חנות יד שניה ובית הקפה
המזווה, מעדנייה בפרדס חנה
שתף
שמור מסלול