יריד / מצית / הדמיון
אייקון איור של כוס קפה מהבילה
קפה הצבי

אקלקטיות נבונה מאפיינת את עיצוב בית הקפה הצבי המצוי במתחם אורוות האומנים בפרדס חנה. תשומת הלב לחפצים, לאיורים הקטנים ולרצפה, ניכרת, והישיבה נעימה ביותר. כדאי להזמין את הכריך הפתוח, יחס מוצלח בין טופינג, ממרח ולחם (בהשוואה לכריך רגיל). אם באים ביום שישי, ניתן להזמין את הכריך הפתוח רק בלחם ללא גלוטן – תזמינו! לא תצטערו.

קפה הצבי המעוצב והיפה במתחם אורוות האומנים בפרדס חנה
איור של תמונה שמסמל מקום של יצירה ואומנות
אורוות האומנים

אפילו בכביש המקביל, במבט ראשון, המקום נראה משהו בין עזובה לבין נגריה ישנה, אולי מוסכים. רק כשמתקרבים מבינים. פלא. אין עוד אחד כזה בארץ. כל כך מיוחד. סטודיו קטנים של אמנים ויוצרים מקומיים, מרכז סדנאות, בית קפה ועוד. השראה.

לפוסט המלא על אורוות האומנים לחצו כאן.

** שימו לב לימי ושעות הפתיחה של המקום, מומלץ להגיע בימים רביעי-שישי.

אורוות האומנים פרדס חנה
איור של תיק המסמל חנות או שופינג
נוני ופורטונה

הכניסה לנוני ופורטונה כמוה כמו מסע אחורה בזמן. בגדי יד שניה, מדפים עמוסי צעצועים של פעם, כלי מטבח, וגם יצירה ופאזלים חדשים לגמרי אבל תואמים את הרוח. כדאי לשבת לתה, להתבונן סביב, ואם בא – לקנות גם משהו משמח הביתה.

חנות יד שניה ובית הקפה
אייקון רישום של לחם המסמל מאפייה
חנהל'ה - בית של לחם

באחת הסימטאות, מבנה משופץ ונאה בצבעי שחור לבן. בחוץ מרפסת קטנה ובפנים מבחר מרשים של לחמים. השירות אדיב ומסביר פנים. ניסינו שני סוגים: לחמניות הכוסמין ולחמניות מקמח מלא. אפשר לשבת לקפה או לקחת הביתה/להמשך היום בטיול או בפיקניק.

אייקון מאוייר של חנות ירקות או מעדנייה
המזווה

שתי מעדניות צמודות אך נפרדות לבשרים ושרקוטרי ולגבינות. המקומות בוהקים מניקיון והמגוון המוצע – מסחרר. אפשר לשבת לאכול במקום ו/או לקחת הביתה/ לפיקניק.

המזווה, מעדנייה בפרדס חנה
קפה הצבי המעוצב והיפה במתחם אורוות האומנים בפרדס חנה
אורוות האומנים פרדס חנה
חנות יד שניה ובית הקפה
המזווה, מעדנייה בפרדס חנה
שתף
שמור מסלול