קולינרי / כל מיני / איכות
יקב צרעה

שלט נאה מבשר על הכניסה ליקב צרעה. מימין מדשאה מטופחת, עליה נטוע עץ זית מכובד, ומשמאל בריכת דגי נוי מוארכת. מתחת לסוכה המצלה שולחן ארוך. פנים היקב מקסים אף הוא והשירות מסביר פנים ומצוין. כדאי להשתתף בטעימת יינות ו/או לרכוש לאחר מכן בקבוק, גבינות ולשבת בשולחן בחוץ או תחת צל עץ הזית. ליקב מבחר יינות לבנים ואדומים בסדרות שונות. האהובים עליי: שורש אדום, הרי יהודה לבן, ולאוהבי המתוק – אור.

יקב ספרה

נוסעים בדרך שפלת יהודה היפהפיה. בכניסה לישוב מבנה תעשייתי לבן. בחוץ פרחים ושיחים לצד מדרגות הכניסה. הפנים מרווח, מינימליסטי, נקי ועדין. כמו היין. יקב המתמחה ביינות לבנים. כל כך הגיוני בארצנו החמה. הטעמים מרתקים ויוצאי דופן. חמיצות ועשבוניות, טעמים של אדמה, של הטבע. אם הזדמן לכם להגיע ביום שבת, תוכלו ליהנות מצלחת גבינות, לחמים, שמן זית משובח וירקות.

עץ הזית בחצר היפה של יקב צרעה, קיבוץ צרעה
מסעדת מאג'דה

בלב הכפר, בית נאה וציורי. האוכל יצירתי לא פחות. שימו לב שאין "מנות ילדים" אלא התפריט הוא לכולם. הרפתקה קולינרית.

טחינה וחלבה אליסמין

יש את המקומות הקטנים האלה ששובים את ליבך ברגע הראשון. טחינה שתשובו ותקנו, כי אחריה, לשום טחינה כבר אין ממש טעם. מצטיידים בטחינה וחלבה ויאללה לדרך.

שיש-ברק במסעדת מאג'דה בכפר עין רפא
האסם

לא רחוק משם נמצא האסם. נגריה וגלריה של חפצים וריהוט לבית, אפשר לקנות או רק לספוג את היצירתיות.

דוד לאור - קונדיטור

היום ממשיך להפתיע במקומות איכותיים שמצויים במיקומים לא צפויים. כך הוא המרכז הנמצא באזור תעשיה מבשרת ציון. מרכז קטן ומלא כל טוב. אפשר לשבת ולהתענג על קפה בקונדיטוריה המשובחת של דוד לאור. אפשר גם/רק להצטייד במאפים, עוגות ועוגיות הביתה.

מרמלדה פסיפלורה בקונדיטוריה המצוינת של דוד לאור במבשרת ציון
עץ הזית בחצר היפה של יקב צרעה, קיבוץ צרעה
שיש-ברק במסעדת מאג'דה בכפר עין רפא
מרמלדה פסיפלורה בקונדיטוריה המצוינת של דוד לאור במבשרת ציון
שתף
שמור מסלול